úterý 29. prosince 2015

Semifinále: oba zápasy o tři góly

Již sedmý ročník turnaje se blíží do finále a poprvé v historii se může stát, že držitel poháru dotáhne obhajobu do vítězného konce. Tým St.Tropez totiž zvládl semifinálový zápas na stadionu Skittobas Vysoká B, kde vyhrál 3:0. St.Tropez však nebyl v zápase favoritem. V celkové tabulce byl až na šestém místě, navíc se jednalo o souboj týmů ze stejné základní skupiny, kde měl Skittobas s obhájcem lepší bilanci.
V druhém zápase vyhrál CSKA MOSKVA na domácí půdě 3:0 nad GKS Katowice a je tak poslední překážkou k obhajobě titulu. Finále se bude hrát klasicky na neutrální půdě, veškeré předchozí výsledky jsou tak zapomenuty a rozhodne pouze jediný zápas.