středa 16. prosince 2015

Předkolo: změny v první čtyřce


Předkolo play off mnoho překvapení nepřineslo. Tři ze čtyř zápasů dopadly lépe pro domácí, tedy pro favority. Nejjasnější výhru zaznamenal Fc GrondHill (4:1), Sumci postopily pouze díky jedinému gólu a FC St. Tropez rozhodlo o postupu až v prodloužení. Naopak Tasmania Sollkmork předkolo nezvládly a do čtvrtvinále nechaly projít na místo sebe tým Electric.
V současně hraných zápasech o umístění prvních čtyř nejlepších týmů naopak ani jeden z lépe postavených svou pozici neobhájil. Jako favorit pro play off je rázem Skittobas Vysoká B a dlouhou dobu nejlepší tým základních skupin,  GKS Katowice, jde do vyřazovacích bojů nakonec až ze čtvrtého místa.
Ze čtvrfinálových dvojic si dovolíme vybrat jednu: FC Bayern 1982 proti FC St. Tropez. Je to již třetí ročník v řadě, kdy na sebe tyto dva týmy narazí ve vyřazovacích bojích. Jen pro připomínku: semifinále 6.ročníku FC St. Tropez - FC Bayern 1982 1:0 (FC St. Tropez následně vyhrálo pohár), semifinále 5.ročníku FC Bayern 1982 - FC St. Tropez 2:1. Jak sám manažer FC St. Tropez přiznal v rozhovoru, týmu FC Bayern 1982 by přál jednou vyhrát. "Za ty finálové a semifinálové účasti by si to opravdu už zasloužil", řekl doslova. V úterý se jejich cesty opět zkříží.

2 komentáře:

  1. To snad néééé. Letos to Bayernu nepřeji. :-) Alespoň prozatím. Jsem to nějak tušil, že se potkáme dřív než ve finále. Tak doufám, že prolomím prokletí venkovních týmů.

    OdpovědětVymazat
  2. tak tohle je fakt hodně vtipný, už proto ten turnaj miluju :-) v podstatě nikdy nevíš na koho narazíš, stačilo kdybych prohrál nebo jen šetřil hráče a všechno mohlo bejt jinak. Ale ne, já musím hrát naplno a díky tomu narazím opět na tebe :-)

    OdpovědětVymazat