středa 7. října 2015

Semifinále: jediný gól ze hry


Celosezónní snažení 14-ti týmů se blíží ke koncové části. Před námi je již pouze jediný zápas, který rozhodne o džiteli poháru. ve finálovém zápase proti sobě nastoupí týmy, které dosud ve finále PKweb.eu Cupu dosud nebyly. FC St. Tropez a DETROIT RED WINGS.
FC St. Tropez zvládlo dramatickou reprýzu loňského semifinále a nejtěsnějším rozdílem 1:0 porazilo německý FC Bayern 1982. Šťastným střelcem byl v 17' Antonio Lisboa.
O druhým finalistovy se rozhodlo na trávě COYOTAK PICTURES, které hostilo DETROIT RED WINGS. Za 120 minut zápasu nepadl jediný gól a dramatické rozuzlení určily nakonec pokutové kopy, ve kterých byl nakonec šťastnější DETROIT RED WINGS, když jedinou penaltu proměnil Jimmi Merrild.
Zajímavostí je, že ani jeden z konečných finalistů se neobjevil v turnajové tipovačce. Vítězem se tedy podle pravidel stává FC St. Tropez díky časovémo odeslání tipů. St. Tropez má tak šanci získat obě turnajová ocenění.

3 komentáře:

 1. FC Bayern 19827. října 2015 8:16

  Velká gratulace postupujícím. Doufám že FC St. Tropez vyhrají turnaj, ale Detroit bude těžkým soupeřem a řekl bych že šance jsou otevřené pro oba týmy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, snad naplním tvoje očekávání. Ale bude to hodně tvrdý oříšek. Jinak opět vyrovnaný zápas, jen s tím rozdílem, že tentokrát se štěstí usmálo na mě. Tak v příštím ročníku si to doufám rozdáme až ve finále. :-)

   Vymazat
 2. No to rozhodně :) tenhle turnaj budu hrát tak dlouho dokud nevyhraji pohár, ale to dřív pořadatel zruší turnaj :)

  OdpovědětVymazat