pátek 7. srpna 2015

Změny týmů


Na poslední chvíli došlo ke změnám dvou týmů. První byla již několika dny, kdy se nám ozval manažer Hansik, že jeden z jeho týmů byl zrušen a zažádal tak o výměnu za svůj druhý tým Las Vegas de Ostravar C.F. z USA. Druhou změnu je na poslední chvíli odřeknutá účast SC Olhanense. Na místo tohoto týmu se nám podařilo sehnat náhradu v podobě australského Tasmania Sollkmork, jemuž tímto děkujeme za rychlou rekci a přijetí pozvánky.
Jelikož se jednalo o náhlé změny již po rozlosování zápasů, nedošlo k úpravě losování a nové týmy tak nahradili týmy původní. Doufáme, že tuto situaci všichni manažeři pochopí.
Všichni manažeři, kteří odeslali své tipy v tipovačce tak mají možnost nového hlasu.
edit 10.8.:
Dnes jsem zjistil další dvě odhlášení. Jeden z manažerů nabídl na místo odhlášeného týmu (CSKA MOSKVA) svůj druhý tým (DETROIT RED WINGS), cemuž jsem se znažil vyhovět a doufám, že schválení do zítřejšího přepočtu proběhne. FC Predators KE však náhrádníka nenabídl ani svou neúčast neomluvil - v tomto případě je pro již opravdu pozdě a sehnat nový tým, upravit rozplánování a spoléhat na rychlé schválení považuji za nereálné. Zápasy predátorů budou tedy kontumovány. Týmy ve skupině B budou mít bohužel dva úterky bez turnajového zápasu - o které dny se jedná zjistí z rozpisu turnaje a mohou si naplánovat příteláky. Moc se jim za to omlouvám.
edit 11.8.:
Dnes jsme shodou náhod zjistili další tým, který v turnaji nenastoupí. FC Whiskas Haida se přihlásit do jiného turnaje bez toho, že by uznal za vhodné nám to dát vědět natož se omluvit. Ve skupině A tak budou také kontumovány zápasy, za češ se účastníkům omlouváme.
Na základě těchto špatných zkušeností s týmy 1.ligy se nabízí otázka, jak tomu do budoucna předejít - pokud máte nápad, pište prosím sem.

Žádné komentáře:

Okomentovat