středa 8. července 2015

semifinále: favorité postupují


Ještě se v historiie turnaje nestalo, aby oba dva nejvýše nasazené týmy po základních skupinách skutečně postoupily do finále. Letos se tato hranice prolomila a tak ve velkém finále proti sobě nastoupí FC Bayern 1982  a AC Sparta Praha.
FC Bayern 1982 měl svou cestu přes semifinále trnitější. V zápase proti FC St. Tropez tahal za kratší konec, přesto svůj náskok ze začátku utkání dokázal udržet a výhrou 2:1 na domácím hřišti si zajistil již druhou historickou účast ve finále turnaje.
AC Sparta Praha působí v dosavadním play off suverénějším dojmem. Za obě kola neinkasovala jediný gól a semifinálovou výhrou 4:0 nad FC Arsenal London potvrdila úlohu favorita a postoupila do finále.

2 komentáře:

  1. Gratuluji Bayernu k postupu do finále. Chybělo málo. Mít tak produktivitu jako útočníci Bayernu. 2 střely na bránu, 2 goly. Snad příště.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Díky, bylo to hodně vyrovnaný a měl jsi i více ze hry celkově, postup mi asi zajistilo domácí hřiště a podpora fandů :-) Každopádně jsem rád že jsem se probojoval do finále. Tam svoje šance moc nevidím dobře, ale nechám se překvapit :-)

      Vymazat