sobota 2. května 2015

Rozhovor s vítězem 4.ročníku


Vítězem 4.ročníku se stal tým Real Lisabon de Ostravar C.F. a i jeho manažer Hansik byl ochotný se podělit s návštěvníky webu o několik postřehů z průběhu turnaje.

V první řadě velká gratulace k vítězství. V předchozí ročníku jsi byl finále, jak jsi si věřil pro letošní turnaj?
Děkuji za gratulaci! Tak určitě. Jak v předešlém ročníku jsem se chtěl dostat co nejdál, nejlépe vyhrát!! Zalekl jsem se jen v semifinále, kde sem narazil na Pavlíka Guardiolu, který mne ztrestal předešlý ročník.

Základní skupinu jsi vyhrál s jednou prohrou. Považoval jsi to za úspěch či neúspěch?
Určitě to považuji za úspěch. Díky málo času, kterého jsem měl v jednu chvíli, jsem zapomínal nastavovat zápasy a jen doufal, že to vyjde.

V tabulce pro play off jsi díky jedné prohře byl na 7. místě, což v případě ambicí na titul není ideální výchozí pozice. Bylo pro tebe důležité odehrát v play off co nejvíce zápasů doma, nebo tě ztráta této výhody nemrzela?
Tak bylo by lepší hrát doma, ale nakonec se ukázalo, že mě nemusí mrzet ani tahle pozice.

V prvním kole jsi byl za favorita. Čekal Tě DAC Dunajská Streda. Bral jsi postup jako samosřejmost?
Bylo to jediné kolo play-off, kde jsem si věřil na 100%. Určitě nechci podceňovat Pavla Hoška, ale naše týmy byly v tu chvíli každý na jiné úrovni.

Čtvrtfinále jsi již dle předpokladů odehrál na venkovním hřišti s týmem FC ANDROPOV- tedy čtvrtým nejlepším týmem dosavadního průběhu. Jak ses připravil?
No tady už jsem měl větší respekt a obavy o postup. I když Mauricio má jeden z průměrnějších týmu v ruské lize, tak kvalita tu určitě je. Přece jen má zkušenosti hrát každou sezonu s hráči jako je Cahič nebo Krekman a dalšími. Takže tady už jsem jel na jistotu a nastavil radši důležitý zápas, ale i tak byl zápas trochu vyrovnanější než jsem čekal.

Semifinále nasměrovalo tvůj tým na hřiště Pchjongjang Vysoká. Pchjongjang byl největším favoritem turnaje a obhájcem vítězství minulého ročníku. Tedy tvůj pokořitel v loňském finále. Byla pro tebe samotného výhra na hřišti favorita překvapením, nebo jsi očekával?
U tohoto zápasu jsem si fakt nebyl jistý. Přece jen náš poslední střet pro mně nedopadl vůbec dobře. Takže to bylo hodně i o štěstí, které se nakonec převalilo na mou stranu. Ale odveta za finále to byla fakt sladká :D.

Velkým favoritem byl i FC Slovan Liberec, který tě čekal ve finále. Ač jsi prohrával 2:0, nakonec jsi v prodloužení vybojoval vítězství. 
Hodně vyrovnaný zápas! Tady mohl vyhrát kdokoliv. Slovan dal dva rychlé góly, ale naštěstí mojí hráči dokázali rychle odpovědět a skóre dorovnat. Nakonec to zachraňoval veterán Alfredo Morales a pohárek byl doma.

Která fáze turnaje byla nejtěžší?
Dá se říct, že od čtvrtfinále začalo přituhovat a až do finále se to stupňovalo.

Na jakém pomyslném místě úspěchů tvého týmu na brejku je triumf v turnaji?
Jelikož jsem toho na brejku ještě moc nevyhrál, tak je triumf v turnaji hodně vysokoa udělal mi neskutečnou radost :D.

Jak hodnotíš turnaj a co bys nejradši změnil?
Tak turnaj můžu hodnotit jen pozitivně. Vážně skvělá organizace z tvé strany. A na turnaji bych asi nic neměnil.

Všiml jsem si, že pro další ročník již mezi přihlášenými nefiguruješ. Je to tím, že vítězstvími jste dosáhli v turnaji maxima a je potřeba změnit turnaj?
Lisabon jsem nepřihlásil jen z důvodu, že další sezonu se chci soustředit jen na ligu a NP. Ale určitě když bude ještě možnost, tak rád přihlásím svůj B-tým z USA.

Jak dlouho už figuruješ na brejku a jak jsi se k němu dostal?
No, nedokážu odhadnout jak dlouho už to bude. Bylo to myslím v prváku na střední, kde mi brejk ukázal spolužák. Hlavně jsem vetšinou vydržel tak půl roku vždycky, ale nakonec jsem se vždy vrátil.

A nakonec Tě poprosím, zda nám povíš něco o sobě.
Jmenuji se Honza, je mi 23let. V tuhle chvíli bydlím s přítelkyni v Opavě. Vášnivý fanda Realu Madrid a nakonec BANÍK P--O!!!:))

Žádné komentáře:

Okomentovat