středa 14. ledna 2015

Osmifinále: favorité bez zaváhání


První kolo play off je za námi a turnaj opustilo dalších osm týmů. možnost získání poháru tak má již poslední osmice účastníků. Nechybí mezi nimi největší favorité, kteří osmifinále zvládli bez zaváhání. Nozna Slatina i Escena nadělili svým soupeřům 6 gólů, Bayern 1982 porazil svého ligového soka o 4 góly a i ostatní domácí týmy potvrdily svou úlohu favorita. Výjimkou je pouze zápas mezi FCB Lázně a FC St. Tropez, který těsným rozdílem vyhrál hostující tým.
Když porovnáme současné čtvrtfinále a minulý ročník, máme tři stejné týmy. Zajímavostí je, že dva z nich se utkají o postup spolu. Kdo pamatuje napínavé semifinále minulého ročníku mezi FC Bayern 1982 a Pchjongjang Vysoká, ten se na jejich další vzájemný souboj zajisté těší.

3 komentáře:

 1. FC Bayern 198214. ledna 2015 11:15

  No tak to teda nejsem rád, posledně to byla klika jako prase :-), tentokrát to bude asi můj konec. Ale třeba se zadaří ještě jednou :-).
  Omlouvám se za příspěvek do sekce 3.ročník, měl být sem, ale jsem vocas :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každopádně to bude zajímavý zápas. Tak hodně štěstí :o)

   Vymazat
  2. já taky nejsem z toho dvakrát nadšenej, že podruhý za sebou vypadnu s tím samým soupeřem. Nevím, co vymyslet na Feina :///...Asi nic :D....majitel Pchjongjangu

   Vymazat