středa 7. ledna 2015

6. kolo: konec základní části


V posledních zápasech ze vyjasnily i poslední otazníky. 16 postupujících týmů je již známo a známá je tak i celková tabulka pro play off. Favotitem a prvním nasazeným je obhájce FC Pilka Nozna Slatina, v závěsu pak Escena del Bosque a finalista minulého ročníku FC Bayern 1982. tyto tři týmy dosud nezavághaly a neztratily ani jediný bod. Naopak rekordy uplynulých ročníků byly překonány v počtu získaných bodů dostačujících na postup. Ve skupině F postoupil FC Domašín se sedmi body a ve skupině D stačilo na postup pouhých 6 bodů a záporné skóre týmu sumců. Zajímavé rozuzlení bylo také ve skupině E, kde o postupu nakonec musel rozhodnout až 4-tý bod pravidel, jelikož body, vzájemné zápasy i rozdíl skóre měly po šesti zápasech dva týmy totožné. Nakonec postupuje FC Bayern Jistebník.

4 komentáře:

 1. FC Bayern 19827. ledna 2015 16:43

  já věřil že Sumci postoupí :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jj, dík za důvěru. Ale že se dá postoupit na jednu jedinou výhru navíc jednogólovou, bych ani nevěřil.. Teď se stejným štěstím na slatinu :o)

   Vymazat
 2. FC Bayern 19827. ledna 2015 16:47

  zapomněl jsem dodat, že vůbec nemám radost že potkám FC Bayern Jistebník, zrovna minulý týden jsem od nich dostal v lize 4:1, takže se celkem nechám překvapit jak to dopadne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to bude hezký zápas - sousedi v ligové tabulce.. Aspoň bude drama.

   Vymazat