středa 12. listopadu 2014

Rozhovor s vítězem 2.ročníku


Druhým držitelem poháru za triumf v PKweb.eu cupu je tým FC Pilka Nozna Slatina. Věděli jste, že manažerem (martafous) tohoto klubu je žena? A že nechybělo mnoho a finále turnaje bylo záležitostí její s jejím přítelem? nejen tyto zajímavosti se dozvíte z našeho rozhovoru.

V první řadě velká gratulace k vítězství. Do jaké míry jsi jsi své vítězství očekával, jak sis v turnaji věřil? Co se týče koeficientu, k úplným favoritů jsi nepatřil. Nasazen do losování jsi byl “až” z osmého místa. 
Ahoj, díky za gratulaci k vítězství v turnaji, moc si toho vážím, zvlášť, když jsem žena, což moc lidí neví :)... Vítězství jsem neočekávala, co si budeme povídat. Někdy turnaj může vyhrát i ne ten největší favorit :)

Pardon, něvěděl jsem, že za klubem stojí žena. S jakým  záměrem jsi se přihlásila do turnaje a do jaké míry se ti splnil?
Přihlásila jsem se se záměrem se dostat co nejdál. První cíl bylo dostat se ze základní skupiny, což se podařilo na výbornou. Pak už to bylo závislé na soupeři, kterého dostanete ve vyřazovací fázi. Naštěstí jsem porazila všechny,
a někdy i větším skorem, než kdokoliv očekával, včetně mě :)

Základní skupinu jsi zvládnula ve velkém stylu bez ztráty bodu a se skóre 41:1. Nenudili Tě ty zápasy?
Určitě mě zápasy nenudily, naopak. Vždy jsem se těšila na úterní večery, až skouknu, jak jsem hrála.

V základní skupině Tě nejvíc potrápil FC Northwest, který byl také jediným týmem, který Ti v celém turnaji dokázal vstřelit gól. Byl to opravdu nejvíc nepříjemný soupeř a byla jsi ráda, že nakonec ze skupiny nepostoupil?
Tak co se týče výsledků, tak určitě :D.. Nééé, bylo mě jedno, kdo postoupí se mnou do dalších bojů.

Jaký máš názor na systém play off turnaje, kdy je po skupinách vytvořena celková tabulka a lepší týmy hrají vždy na domácím stadionu?
Systém se mě zdá optimální, bylo by naopak hloupé, si myslím, aby lepší týmy v pavouku hrály na venkovních hřištích.

Tvůj tým byl po skupinách nejlepším a měl jistotu, že bude hrát vždy s nejhůře umístěním a navíc doma. Brala jsi finále jako samozřejmost?
Tak to nebrala, vždy se může něco přihodit a ten kdo je na brejku podstatně déle než já, zná určitě moc dobře Random výsledky, které jsou někdy k pláči :)

V osmifinále Tě čekal West Perth. Výhra 10:0 jasně potvrdila Tebe jako favorita. Jak jsi zápas viděla Ty?
Tak od osmifinále už jsem hrála na větší nasazení, abych potvrdila výsledky ze základních skupin, výhra 10:0 hned na úvod playoff byla opravdu nečekaná :)

Ve čtvrtfinále jsi přejela 6:0 tým FC Trip Abuja..
Další byla nebezpečná Nigerijská Abuja se zkušeným manažérem. Velká spokojenost panovala opět s hladkou vyhrou. Soupeře jsme nepodcenili, což nás poslalo mezi nejlepší 4 týmy.

V semifinále hráli oba postupující týmy z jedné skupiny. Na Tebe čekal The Reds. měla jsi před zápasem respekt?
Samozřejmě, v semifinále už totiž není slabého týmu. Znovu výhra s čistým štítem, tentokrát už to bylo ale vyrovnanější, než ve čtvrtfinále.

Druhý finalista (FC Bayern 1982) Ti z cesty odklidil druhý nejsuverénější tým turnaje - Pchjongjang. Byla jsi za to ráda, nebo jsi měla z Bayernu větší strach?
Tak tady musím poznamenat jednu věc, což jistě nevíte :)..Nebyla jsem ráda. Protože můj přítel, hraje právě za Pchjongjang Vysoká nad Labem. A ten těžce nesl prohru s Bayernem v semifinále, to by jste měli vidět :)...

Finále nakonec dopadlo celkem jednoznačně. Jaké bylo z tvého pohledu?
No poločas skončil 0:0, pak už to bylo kdo z koho. Naštěstí se poté prosadil kanonýr Gazda, který tým táhl po celou dobu a ve finále si připsal dokonce hattrick. Obávala jsem se z mužstva Bayernu především střelce Feina, který vyřadil v semifinále přítelův korejský tým.

Která fáze turnaje byla nejtěžší?
Jednoznačně finále, protože jsem moc chtěla získat do sbírky pohárek za vítěze :))))

Na jakém pomyslném místě úspěchů tvého týmu na brejku je triumf v turnaji?
Úplně nejvýš!!!! Jsem zde na brejku totiž krátkou dobu a myslím, že už to ničím nepřebiju :)

Jak hodnotíš turnaj a co bys nejradši změnila?
Turnaj bych ohodnotila hodně vysoko. Aktualizace byly velmi rychle a pěkně zpracovány, nemělo to
chybu. Co bych změnila? Nevím, možná systém playoff, aby se hrála na dva zápasy (doma/venku) vyřazovací část. Ale s tím asi nejde nic udělat..

Všiml jsem si, že jsi přihlášena do třetího ročníku. Jaké jsou tvé plány na umístění a s jakými očekáváními do turnaje půjdeš?
Ano jsem přihlášená i do 3.ročníku. S obhajobou rozhodně nepočítám, to je mi jasné. Svoji chvíli slávy, pro mě nečekanou, jsem si už připsala v tomto ročníku. Pokusíme se ho odehrát obstojně, aby jsme neudělali nějakou větší ostudu.

Jak dlouho už figuruješ na brejku a jak jsi se k němu dostala?
Zhruba 9 měsíců. Dostal mě k brejku už výše zmiňovaný přítel. Docela mě to chytlo, i když pár věcem ještě nerozumím, tak se někdy i zeptám jeho a on mě ochotně poradí.

A nakonec Tě poprosím, zda nám povíš něco o sobě.
Jsem Martina, je mě 29let a bydlím s přítelem v Hradci Králové. Mezi moje největší záliby patří hokej, brejk, přítel a pes Bertík, čtyřletý jorkšírek :))))

Žádné komentáře:

Okomentovat