středa 15. října 2014

Tabulka pro play off je hotová


Právě jsme dokončili konečnou tabulku všech postupujících týmů ze základních skupin pro následné play off. Systém tvorby tabulky byl určen pravidly turnaje. Po základních skupinách je favoritem tým FC Pilka Nozna Slatina, který tak má jistotu, že všechny případné zápasy až do finále bude hrát na domácím hřišti.
Na základě celkové tabulky byly uspořádány dvojice pro úterní osmifinále. Dvojice si můžete prohlédnout na stránce výsledků v záložce "play off".
Ze zápasů vybíráme reprízu finále 1.ročníku. Již v prvním kole play off na sebe narazí FC Everton a FC Porto, kteří se mezi sebou utkali o pohár v prvním ročníku. je tedy jisté, že 2.ročník bude mít minimálně jednoho nového finalistu. Dalším zajímavým soubojem bude zajisté Viva mi sueno s FC Vranov. Schodou okolností zde na sebe narazí týmy z jedné skupiny - oba týmy se již dobře znají z vzájemných zápasů, které odehráli v rámci turnaje ve skupině E. Téměř stejný bodový zisk ve skupině značí, že duel bude velmi vyrovnaný.
Osmifinálové zápasy byly již naplánované a po schválení adminy brejku se zobrazí všem manažerům v kalendáři. Tímto prosíme o následnou kontrolu s naším webem.

Žádné komentáře:

Okomentovat