pátek 8. srpna 2014

Skupiny jsou rozlosované


Dnes proběhlo i rozlosování týmů do skupin. losovalo se systémem 1.koš - 3.koš - 2.koš - 4.koš (aby nehrály hned první kolo v každé skupině dva nejvýše nasazené týmy spolu). tři nejvýše nasazené týmy dle koeficientu jsou ve skupinách G (Pchjongjang Vysoká), B (Sumci) a E (FC Vranov). Finalisté prvního ročníku jsou ve skupinách C (FC Everton) a G (FC Porto). kompletní rozřazení týmů do skupin a rozpis zápasů si můžete prohlédnout na stránce s výsledky. Na téže stránce v záložce "plán"  můžete sledovat průběh plánování jednotlivých zápasů. jak se budou objevovat jednotlivé zápasy ve Vašich kalendářích, prosíme o jejich kontrolu s rozlosováním turnaje (datum a soupeř) a v případě nesouladu nás informujte.

2 komentáře:

  1. Tak a je semnou konec už ve skupině :D ale zadarmo vám to nedám ;) Škoda, že jsem nepřihlásil znovu svůj tým La Puerta a nezahraji si zas o ty nejvyšší příčky. Nějak jsem nepochopil pravidla na začátku registrací.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Skupiny těžko odhadovat, myslím, že budou vyrovnané. La Puerty je škoda, snad zas v dalším ročníku. myslím, že podmínky zpřísňovat nebudeme, spíš asi naopak (viz http://cup.pkweb.eu/2014/08/3rocnik-nazory.html)

      Vymazat