pátek 15. srpna 2014

Malá soutěž před turnajem


Celkem opožděně nás napadlo dát část z balíku vybraných peněz na soutěže. Pro druhý ročník už nic měnit nebudeme, ale je to úvaha pro ročník třetí. nerozdělit vše nejlepším týmům, ale část věnovat pro ceny do soutěží. Prozatím mě napadá tipovačka před turnajem na vítěze a nějaká další na webu (za názory a nápady, budeme každopádně rádi).
A té "nějaké další" bych se chtěl věnovat nyní. Do rozdělení výher pro 2.ročník již zasahovat nemohu, ale jednu soutěž bych si rád vyzkoušel. Vítězi mohu nabídnout tedy pouze něco svého - tím mylím libovolný 1 soubor z nabídky mikro e-shopu - tedy cokoliv, co naleznete na této stránce. A co je třeba pro to udělat? Sesbírat kombinaci pěti písmen z infobanneru a zaslat ji na brejk poštou na klub Sumci. Vyhrává nejrychlejší.
Jak jednotlivá písmenka vypadají, si můžete prohládnout na uvedeném obrázku - jedná se o hvězdici s číslem soutěže (pořadí písmenka) a otazníkem. Místo otazníku však bude v průběhu soutěže číslo a kombinaci pěti čísel ve správném pořadí je třeba zaslat. Hvězdice se budou objevovat v infobanneru nahodile dokud nebude znám vítěz (předpokládám zvěřejnění posledního čísla do začátku turnaje). Soutěž potrvá  max cca do poloviny základních skupin, poté se hvězdičky již objevovat nebudou.

Žádné komentáře:

Okomentovat