středa 6. srpna 2014

3.ročník: názory

První ročník je celý za námi, druhý již má neměnitelné pravidla - uvažovat o případných změnách systému či pravidel můžeme tedy až pro případný další ročník. Ač finální rozhodnutí učiníme my (organizátoři), své slovo si k tomu můžete řici i vy (manažeři klubů). PKweb.eu Cup je tu totiž hlavně pro vás - kluby ze všech koutů světa. A aby mohl být turnaj stále zajímavějším, všechny naše plány dáváme s předstihem sem na web, aby prošly určitou cenzurou od manažerů klubů. Nebo zde vzniknou nějaké nápady nové.
Máte nápad, jak turnaj vylepšit? Nevyhovují Vám hrací dny, či systém? Napište své připomínky například sem pod příspěvek jako komentář.

O jakých změnách uvažujeme? Tak například..

 • Liga či stáří? Doteď jsme měli v podmínkách omezení závislé na lize. Nyní uvažujeme toto omezení zrušit a zavést omezení pouze na stáří klubu - například kluby mladší 1.7.2013.
 • Zvýšení startovného - přibližně o 50 až 150 tisíc (tedy 300 - 400 tisíc Bk).
 • Zvýšení kritéria stadionu - s přibývajícím časem všichni investují do výstavby a určité navýšení minimální kapacity stadionu určitě bude. Zatím jen nevíme jaké.
 • Rozdělení výher nemusí jen úspěšným - většinu vybraných peněz bychom i nadále rozdělili mezi nejlepší týmy. Ale ne úplně všechno - část bychom mohli dát i na nějaké soutěže. napadají nás například tipovačka na vítěze, či webová (např. tato). Výhra by se mohla pohybovat cca v úrovni 1x-2x startovné /soutěž.


4 komentáře:

 1. Kluby registrované do určitého dne se mi zdá jako dobrý nápad

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už do 2.ročníku jsme povolili týmy 2.lig mladší 16.12.2013. Myslím, že stejné ligy v různých zemích mají rozdílnou úroveň a proto takto uvažujeme k omezení pouze dle stáří klubu. 1.7.2013 byl jen nadhoz, ale odpovídá k puštění týmů o jednu sezónu starších než v 2.ročníku.

   Vymazat
 2. Spíš navrhuji hrát zápasy vždy na stadionu s vyšší kapacitou. Dá se to řešit např. tak, že by se hrálo na neutrálních stadionech. Pro oba týmy je to tak obvykle výhodnější. Asi žádný z dvojice klubů nemá radost ze zisku vstupného, když hostující tým s 20000 kapacitou bude hrát na stadionu s kapacitou 5000 míst, to není výhodné ani pro jednoho. Jinak super, že se turnaj posunul jen na úterý, a že věci promýšlíš dopředu, to se mi líbí. :-) Kamil Limak - TJ Tatran Přimda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dík za názor. Toto jsem zvažoval. Pro 2. ročník jsem se rozhodl pro upřednostnění výhody domácího prostředí pro lepší týmy po základní skupině. uvidím, zda se k tomu vyjádří více manažerů.

   Vymazat