pondělí 28. července 2014

Semifinále 1: Proti papírovým předpokladům


Očekávali jste finále mezi Bayernem a La Puerta? Určitě nejste výjimkou. První zápasy však tyto papírové předpoklady zcela rozervaly a spálily na popel. Oba favorizované týmy zaváhaly a s postupem to mají nahnuté.
FC Everton - La Puerta Roi de singes 4:0
Domácí půda a zejména druhý poločas Evertonu velmi prospěl a nizozemský tým v prvním zápase zcela zadupad Puertu a to tak, že favorit turnaje nedokázal vůbec ohrozit domácího brankáře. Výhra 4:0 je tak zcela zasloužená a dáva Evertonu velmi nadějnou šanci zahrát si finále.
FC Bayern 1982 - FC Porto 2:3
Jízda Porta vyřazovací částí opravdu stojí za to. V každém kole bylo Porto outsiderem a přesto vždy překvapilo a postoupilo. Zaskočit favorita se portu povedlo i v prvním semifinále a zejména díky hattricku Rémyho Boucheta si odvážejí slibnou výhru 3:2 ze stadionu německého Bayernu.

4 komentáře:

 1. Už když jsem se připravoval na zápas s Evertonem, tak jsem cítil problémy, jelikož ten tým hraje v lize pouze s týmy TBM a úplně jinou sestavou než používá v turnaji. V turnaji má sice starší hráče, ale skoro nepoužité s velkou EC. Prostě se zaměřil s top hráči jen na turnaj a jak bylo vidět neměl jsem žádnou šanci ho porazit ;) Bylo to pro mě kruté, nemohl jsem z toho skoro usnout :D Soupeři gratuluji za dobře zvolenou taktiku. Já už se teď budu soustředit pouze na ligu a titul, který bych chtěl získat. Doufám, že Bayern nakonec Porto porazí a dokáže Everton porazit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, nečekal jsem to až tak jednoznačné ale na druhou stranu jsem tady na brejku zjistil že i takový náskok se dá ztratit. Pro mě je to zatím poločas a až zítra se uvidí jestli jsem to zvládl. Rozhodně to ještě nevidím jako hotovou věc ;)
   Pravda je že mi tabulka v lize všechno usnadnila a že jsem bral jako prioritu tenhle turnaj. Hodně štěstí v odvětě ale hlavně v osobním životě :)

   Vymazat
 2. Odveta bude bomba, postupove šance jsou 50 na 50 proste vyborný soupeř.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak odveta bude zajímavá, šance vidím spíše pro Porto jelikož hraje doma ale stát se může cokoliv :-). Rozhodně se na odvetu těším.

   Vymazat