pondělí 28. července 2014

Semifinále 1: Proti papírovým předpokladům

Očekávali jste finále mezi Bayernem a La Puerta? Určitě nejste výjimkou. První zápasy však tyto papírové předpoklady zcela rozervaly a spálily na popel. Oba favorizované týmy zaváhaly a s postupem to mají nahnuté.
FC Everton - La Puerta Roi de singes 4:0
Domácí půda a zejména druhý poločas Evertonu velmi prospěl a nizozemský tým v prvním zápase zcela zadupad Puertu a to tak, že favorit turnaje nedokázal vůbec ohrozit domácího brankáře. Výhra 4:0 je tak zcela zasloužená a dáva Evertonu velmi nadějnou šanci zahrát si finále.
FC Bayern 1982 - FC Porto 2:3
Jízda Porta vyřazovací částí opravdu stojí za to. V každém kole bylo Porto outsiderem a přesto vždy překvapilo a postoupilo. Zaskočit favorita se portu povedlo i v prvním semifinále a zejména díky hattricku Rémyho Boucheta si odvážejí slibnou výhru 3:2 ze stadionu německého Bayernu.