neděle 20. července 2014

Čtvrtfinále 1: Londýn v potížích


Čtvrtfinále je po sobotních zápasech ve své polovině. Dva zápasy vyhráli domácí, dva hosté. Všechny série jsou nadále otevřené, avšak šance Londýna jsou již minimální.
FC Everton - Indestr. Rebels FDK 1:0
Nizozemský vítěz skupiny A dotáhl první zápas k nejtěsnější výhře 1:0 nad rebely. Vzhledem k tomu, že v odvetě bude domácí prostředí prohozené, je tato série zcela otevřená.
1.FC Ajax - La Puerta Roi 0:3
Předturnajový favorit turnaje z Francie - La Puerta - dokázal první zápas na hřišti Ajaxu vyhrát bez inkasovaného gólu a je tak před odvedou výrazně blíže k postupu.
Botan Union FC - FC Bayern 1982 1:2
Nejsledovanější série dvou dosavadních nejúspěšnějších týmů turnaje začala výhrou Bayernu na hřišti Botan Union 1:2. Díky těsnému výsledku je před odvetou vše otevření, ale bayern má nejen výhru o gól na svém kontě, ale i výhodu domácího prostředí.
FC Porto - Ellway London 7:0
Jediný tým, který je ve čtvrtfinále z druhého místa skupiny FC Porto deklasoval na svém hřišti vítěze skupiny H - Ellway London o 7 branek. Velké překvapení v podobě postupu Porta je tak na spadnutí. Sedmibrankové manko se bude dohánět opravdu těžko.

4 komentáře:

 1. FC Porto mě fakt překvapilo ;) jinak zápas Botanu a Bayernu byl fakt velmi vyrovnaný. Tam rozhodne jen nějaká maličkost a větší štěstí jako v prvním jejich zápase. Jsem na to zvědav....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jj, všechno to je celkem vyrovnané, krom Porta - to mě alespoň nemusí tolik mrzet to vyřazení od nich, když to válcují i ve čtvrtfinále.

   Vymazat
 2. A právě proto jsem se divil proč jsem zase hrál jako první doma. Lepší je vždy začínat venku a případně na druhý zápas překopat taktiku a mít výhodu domácího prostředí. Ale rozhodně nic nevzdávám. Vyhraje ten lepší :)

  OdpovědětVymazat
 3. To bylo tak vyrovnaný až mě to překvapilo, jsem zvědavej na druhej zápas :-) ať postoupí ten lepší.

  OdpovědětVymazat