úterý 8. července 2014

6.kolo: loučíme se se 16-ti týmy


Zápasy základních skupin skončily, což znamená rozdělení účastníků na dvě rovné poloviny. 16 týmů si zahraje o pohár a 16 týmů v turnaji končí.Tímto bych se chtěl za organizátora (a doufám, že i za všechny ostatní týmy) se všemi končícími týmy rozloučit a hlavně poděkovat za účast v prvním ročníku. Děkujeme za dodržení pravidel, bojovné zápasy (často velmi vyrovnané) i návštěvy na vašich stadionech. Bez Vás by turnaj nejspíše nebyl. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v pokračování ligových soutěží.Doufáme, že se s některými potkáme v druhém ročníku, ve kterém se štěstí nakloní třeba na Vaši stranu.

4 komentáře:

 1. ditrif: Ja som len dúfal, že posledný zápas vyhrám a postúpim z 1. miesta a nenarazím na FC Bayern 1982 :D Podarilo sa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. celkově spodní část pavouká vypadá děsivější. Botan Union FC, FC Bayern 1982, Ellway London.. Asi se vyplatilo zabrat :o)

   Vymazat
 2. Vůbec nemám radost že za předpokladu že porazím SK Radkovice tak narazím na Botan Union FC. To se mi vůbec nelíbí :-) To bude můj konec je to velký favorit turnaje co si podle mě zahraje finále.

  OdpovědětVymazat
 3. Vůbec bych nepředbíhal. Na random hraje na Brejku velkou roli a může se stát cokoli :-)

  OdpovědětVymazat