neděle 6. července 2014

5.kolo: spějeme ke konci bez velkých překvapení


Předposlední kolo potvrdilo některé postupující a v některých skupinách ještě trochu zdramatizovalo závěr. Uděláme tedy malý sumář všech skupin.
skupina A: Postupující jsou již jasní, není jisté jejich umístění. Rozhodne vzájemný souboj FC Everton a Yamaha Bugatti.
skupina B: První místo má jisté Botan Union FC. Stejný počet budů a o druhé místo se na dálku utkají ještě FC Northwest a FC Santos.
skupina C: Postupující jsou jasní. Indestr. Rebels FDK a SK Radkovice mají však stejný počet bodů a o jejich konečném umístění rozhodne poslední kolo.
skupina D: Zde ji jisté i pořadí postupujících - suverénním favoritem je na prvním místě FC Bayern 1982 a z druhého místa postoupí Malá nad Velkou.
skupina E: Zatímco 1.FC Ajax má jistotu prvního místo již od minulého kola, o druhé místo bude ještě boj. O druhém postupujícím rozhodne vzájemný souboj SL Benfica s D.a.f.f.s FC B.
skupina F: Jistý postup mají Sumci avšak pořadí mají nejisté. Kawasaki ZX 10R v současnosti ztrácí na FC Buk 3 body a díky stejnému skóre tedy ještě mají šanci v zájemném souboji šanci poskočit na postupové místo.
skupina G: Tým La Puerta Roi potvrdil roli favorita a má již jisté první místo skupiny. O druhé místo se na dálku ještě poperou FC Nagetier a FC Domašín.
skupina H: druhá skupina, kde je vše rozhodnuté. První místo má suverénní Ellway London a na druhém místě je Rosario Central

Žádné komentáře:

Okomentovat